jaki jest dobry preparat na wypadanie włosów??

Poszukuje porady bo nic nie jest w stanie mi pomóc na moje wypadanie włosów…zaczęło się w zasadzie podczas ostrej kuracji bo w szpitalu wylądowalem, nie biore już tych ciężkich leków, ale włosy nadal wypadają. Może ktoś polecić jakiś dobry preparat na to co naprawdę działa bo jak do tej pory to zawiodłem si,ę na wszystkim co kupowałem.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

 1. to nie były czasem jakieś leki hormonalne i dlatego wypadają ci teraz wlosy? Może idz do lekarza najpiuer w zytm problemem i dowiedz się co i jak, bardzo możliwe, ze po prostu masz zaburzoną politykę hormonalną i stad te problemy.

  Odpowiedz
 2. jak nie do lekarza to możesz jeszcze wypróbować follixin, drogi jest to trzeba przyznać, ale mnie ewidentnie pomaga. wlosy po tym nie rosną w oczach ale przynajmniej zahamowało wypadanie, prawie w ogóle nie gubie teraz włosów, ważne jest tylko przy tym żeby naprawdę regularnie stosować bo wystarczy na chwile odstawić to problem wraca.

  Odpowiedz
 3. w takim razie to jest do dupy skoro odstawisz na chwilę i znow to samo, jak narkotyk normalnie…

  Odpowiedz
 4. Chyba nie, po prostu ten preparat wyrównuje politykę hormonalną i uzupełnie ważne składniki, kuracja powinna trwac trochę czasu i później wszystko wraca do normy, nie ma z tym już zadnych problemów.

  Odpowiedz
 5. Potwierdzam, że ten folixin jest całkiem przyzwoity jeśli chodzi o efekty. Jedyny minus jest taki ze potrzeba dużo cierpliwości bo na efekty to się jednak trochę czeka, to trzeba przyznać.

  Odpowiedz
 6. To ja nie wiem, cholera kupiłem sobie to miesiąc temu, szprycuje się tymi groszkami i nic, baniak jak się robił łysy tak dalej to trwa…jestem załamany bo bez włosów wyglądam jak debil. Kiedyś się ogoliłem na łyso to czasem miałem nawet ochote iść kupic peruke i nosic zanim mi odrosną włosy bo okropnie to wyglądało. Ludzie ogólnie dobrze się o tym wypowiadają, ale ja nie wiem czemu na mnie to nie chce działać.

  Odpowiedz
 7. być może jeszcze trochę cierpliwości, to trochę długo zaczyna się rozkładać w organizmie, tak wynika z mojego doświadczenia bo tez długo czekałem.

  Odpowiedz
 8. Wszystko fajnie i pięknie tylko gdzie do cholery to się kupuje, ktoś wyjaśni mi bo ludzie to tylko piszą o działaniu, a nic o tym jak to nabyć drogą kupna :/ szukałem w kilku aptekach i dupa.

  Odpowiedz
 9. na follixin.pl się kupuje, to jest strona producenta.

  Odpowiedz
 10. Dokładnie tak, sam składałem tam zamówienie, cena jest trochę niższa przy większym zamówieniu bo dostaje się gratisowe opakowanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz