Acai berry 900 – najskuteczniejsza odmiana jagód „dobrych na wszystko”? Wasze opinie

Każdy, kto choć raz próbował pozbyć się zbędnych kilogramów wie, jak bardzo żmudny jest to proces. Niekiedy nawet skrupulatne przestrzeganie zaleceń dietetycznych oraz regularna aktywność fizyczna to za mało. Wtedy warto sięgnąć po skuteczny suplement wspomagający odchudzanie – Acai Berry 900.

Co to za suplement? Krótki opis

Buteleczka Acai Berry 900

Wyciąg z jagód acai to uznany na całym świecie środek wspomagający utratę masy ciała. Uznawana za niezwykle wartościowy superfood, czyli żywność o wybitnych właściwościach prozdrowotnych, jagoda acai to źródło wielu cennych składników. Teraz dostępna jest także w skoncentrowanej formie, pod postacią suplementu.

W kombinacji z ekstraktem zielonej herbaty, jagody acai okazują się być niezwykle skutecznym wsparciem w spalaniu tkanki tłuszczowej. Producent deklaruje całkowicie naturalny skład i wysoką skuteczność preparatu, skorelowaną z bezpieczeństwem jego stosowania.

Acai berry w naturalny sposób wspomaga przemianę materii i uskutecznia odchudzanie, nie mając nic wspólnego z działającymi bardzo gwałtownie tabletkami odchudzającymi o podejrzanym składzie, których stosowanie może zrujnować zdrowie. W przeciwieństwie do nich Acai Berry 900 gwarantuje trwałą utratę masy ciała bez efektu jojo i jakichkolwiek działań niepożądanych.

Skład produktu

Suplement Acai berry 900

Jagody acai to doskonałe wsparcie procesu odchudzania. Suplement z ekstraktem acai berry zawiera:

  • błonnik wspomagający procesy trawienia oraz normalizujący poziom glukozy i lipidów we krwi, co wspomaga utratę tkanki tłuszczowej; ponadto błonnik warunkuje długotrwałe uczucie sytości
  • liczne aminokwasy zapewniające regenerację mięśni po treningu oraz ich bardziej wydajną pracę podczas aktywności fizycznej
  • witaminy i minerały dodające energii i zapobiegające niedoborom pokarmowym, na które szczególnie narażone są osoby odchudzające się
  • przeciwutleniacze ograniczające stany zapalne i procesy starzenia się organizmu

Drugim kluczowym składnikiem suplementu jest ekstrakt z zielonej herbaty, który skutecznie wspomaga lipolizę, czyli uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych w celu pozyskania z nich energii. Tak starannie skomponowany skład uderza z dużą mocą w nagromadzoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej trwale pozbycie się.

Skuteczność i efekty w odchudzaniu i poprawie ogólnego zdrowia

Suplement zawierajacy acai berry i zieloną herbatę cechuje się wysoką skutecznością. Producent obiecuje utratę kilogramów rzędu kilkunastu kilogramów w ciągu zaledwie 4 – 5 tygodni, co stanowi imponujący wynik. Tak znaczący efekt odchudzający wynika z wielokierunkowego wpływu preparatu na metabolizm:

  1. wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej,
  2. zapewnienie uczucia sytości i ograniczenie liczby przyjmowanych kalorii,
  3. zwiększenie wydajności mięśni podczas treningu, co pozwala spalić większą ilość kalorii podczas ćwiczeń,
  4. zwiększenie poziomu energii i usuwanie zmęczenia,
  5. oczyszczanie organizmu z toksyn i nadmiaru wody; taki detoks zauważalnie przyspiesza przemianę energii.

Dawkowanie i sposób użycia

Tabletki powinny być stosowane regularnie, najlepiej dwa razy dziennie oraz popijane szklanką wody i przyjmowane podczas posiłku. Suplementacja może być kontynuowana do momentu osiągnięcia zaplanowanej wagi.

Już po kilku dniach stosowania zauważalny jest przypływ energii i bardziej efektywne procesy trawienia, co doskonale mobilizuje do dalszej suplementacji. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, choć z racji naturalnego składu nie grozi przedawkowanie i jakiekolwiek skutki uboczne.

Ewentualne skutki uboczne

Producent preparatu przekonuje o całkowicie naturalnym składzie, bazującym na jagodach acai prosto z Amazonii oraz ekologicznej zielonej herbacie. Trudno zatem wyobrazić sobie możliwość wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych. I rzeczywiście – spożywanie jagód acai w dawce rekomendowanej przez producenta nie generuje żadnych działań niepożądanych.

Jagody acai bardzo rzadko mogą spowodować reakcje alergiczne w postaci wysypki skórnej. Natomiast spożywanie wyższych niż zalecane ilości jagód acai może prowadzić do powstania zaburzeń trawiennych, zwłaszcza biegunek. Są to jednak sporadyczne przypadki, a jedynym przeciwwskazaniem do stosowania acai berry jest ciąża i laktacja.

Cena suplementu

Jeszcze nigdy dobre zdrowie nie było tak blisko!

Na rynku obecnych jest bardzo wiele preparatów odchudzających z jagodami acai.  Z czego zatem wynika znaczna niekiedy różnica  w cenie? Nie ma sensu oszukiwać się, że preparat za kilkanaście złotych zawiera jagody acai sprowadzane aż z Amazonii i poddawane tak starannej obróbce, by wyczerpać całe bogactwo składników odżywczych.

Ekstrakt z acai berry i zielonej herbaty pozyskiwany jest bardzo starannie i – jak deklaruje producent – ich zawartość w suplemencie wyróżnia go na tle innych tego typu preparatów. Za taką jakością musi zatem stać odpowiednia cena.

Na stronie producenta bardzo często klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty cenowe, z możliwością zakupu specyfiku o połowę taniej. Inne profity to gwarancja zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia z działania suplementu.

Gdzie kupić? Tylko bezpośrednio u producenta

Jagody acai to jeden z najbardziej znanych suplementów odchudzających, co sprzyja przeładowaniu rynku wieloma wątpliwej jakości podróbkami. Dlatego tak ważne jest zakupienie oryginalnego produktu. Taki można nabyć wyłącznie na stronie producenta. Zakup oryginalnego preparatu to gwarancja naturalnego i całkowicie bezpiecznego składu oraz wysokiej skuteczności działania.

Dzięki temu proces odchudzania przebiega bardzo efektownie, a zarazem bez zbędnego narażania zdrowia. Tylko oryginalne jagody acai berry, rosnące wyłącznie w dorzeczu Amazonii, cechują się bardzo pożądanymi właściwościami odżywczymi i zdrowotnymi.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Acai berry 900 - opinie użytkowników:

  1. ja nie karmie piersią, ale wiesz kochana, w sumie to są jagody acai berry, czyli po prostu zwykle owoce, które według mnie nie powinny robic nic złego, co najwyżej nie będzie żadnych efektów ich działania i tyle. Co do tego ile kupić to powiem ci, ze kup sobie od razu 3 opakowania, generalnie według producent a60 tabletek to takie minimum i zgadzam się z tym, bo u mnie dopiero po miesiącu pojawiły się efekty. 3 opakowania dlatego, ze wychodzi taniej, płacisz za 2, a 3 dostajesz gratis wiec bez sensu kupować 2 pojedyncze. co do efektów ubocznych to ja się z nimi nie spotkałam, aczkolwiek ponoc niektórzy maja po tym jakies problemy z trawieniem, nie wiem…

    Odpowiedz
  2. Nooo miałem straszne rozwolninie, ale tylko na początku, to pewnie efekt tego, że reguluje się cała polityka trawienna i stąd takie zachowanie. nie wiem ile można schudnąć, ale ja po miesiącu mam na wadze mniej prawie 3kg. Dużo? Co kto lubi, dla mnie masa bo nie stosuję jakiś diet a i tak trochę chudnę.

    Odpowiedz
  3. Ta wszystko fajnie i pięknie, napisane było ze ma nie być efektu jojo, a tu dupa. Odstawiłam te abletki po 60 dniach bo efekty były dla mnie zadowalające i tu przyznam, że była zaskoczona. Dałam coś koło 119zł za jedno opakowanie i choć dużo to spodobało mi się działanie, 2 tygodnie po odstawieniu znowu waga wraca…tyle kasy poszło na marne, nie polecam bo według mnie oszukują z tym brakiem efektu jojo.

    Odpowiedz
  4. pewnie osoba powyże po zakończeniu diety zaczeła żreć co popadnie i tak to się zakończylo, kiedy ludzie zrozumieją, ze samo schudnięcie to polowa sukcesu, potem trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe już na stale i jeść rzeczy zdrowe, a na pewno mniej kaloryczne, dobrane do danej aktywności fizycznej. Ja czytałem komentarze o tych jagodach i często ludzie pisali o tym ze nie działa, a potem się okazywalo ze nie mieli diety…chętnie poznam opinie lekarzy o tym suplemencie, być może jest tutaj ktoś z branzy medycznej kto może się wypowiedzieć?

    Odpowiedz
  5. ej, gdzie kupić w warszawie ten suplement bo obleiałam apteki w całej swojej dzielnicy i wielka dupa, robili wielkie oczy jak mówiłem nazwe :/ chciałem swojej żonie kupić bo jest załamana ze nic nie pomaga jej schudnąć i nie mogę już na to patrzeć, a wiem, że żona znajomego miała ponoć dobre efekty po tym. Żadna apteka internetowa tego też nie sprzedaje, dosłownie pridukt widmo o którym się dużo mówi, a którego nie można dostać :/ może ktoś pomóc?

    Odpowiedz
  6. To jest nie tylko na odchudzanie, ale także po prostu na poprawę naszej polityke hormonalnej, przemiany materii i tego typu spraw. co do lekarskich opinii to sama poszłam z tym do swojego dietetyka jak już kupiłam i mówił, że słyszał o tych jagodach i że nawet jeśli nie będzie skuteczne to nie zrobi krzywdy, wiec chyba można brać. Ponoć nie wchodzi w interakcję nawet z alkoholem czy tabletkami antykoncepcyjnymi choć w tym pierwszym przypadku to nie polecam takiego odchudzania. Co do aptek to faktycznie nie znajdzie, ale nie jest to proukt widmo 😛 To się kupuje bezpośrednio na stronie producenta, wejdź sobie na acaiberry900.pl i tam zamów, warto kupic minimu 60 tabletek, a ze jest oferta 3 opakowania w cenie 2, gdzie jedno ma 30 tabletk, to warto kupić od razu paczkę trzeche, takie moje zdanie bo cena niższa wtedy, a te tabletki są dość drogie 

    Odpowiedz
  7. Niby działa, ale jak czytałem ile można schudnąć, widziałem masę dobrych komentarzy i to z 2015 roku to kupiłem i trochę się zawiodłem. Nie ma wielkiego szalu, za dużo mniejsza kase można kupic tanie tabletki na odchudzanie, które działają podobnie. Nie mogę powiedzieć ze nie działa, ale wielkiego szalu to nie ma.

    Odpowiedz
  8. jagody acai berry to było dla mnie do tej pory cos kosmiczne, trochę mi si wydawalo, ze to jakichchwyt marketingowy i tyle, a jak dowiedziałam się jaka cena to już w ogole mnie powalilo. Tak się jednak zlozylo, ze dostałem w prezencie ten suplement i zacząłem go w takim razie brac. Do tego doszła oczywiście dieta i to taka znaleziona na forum, gdzie ktoś także stosował ten suplement i mowil ze jest ok. Jakie są efekty? No jestem cholera zaskoczony bo po 2 miesiącach stare spodnie dosłownie spadają mi z tyłka, nie wiem czy nie dostane efektu jojo i trochę się tego boje, ale na pewno wiem ze jest bezpieczne bo nic mi po tym nie było.

    Odpowiedz
  9. kupiłem to na początku 2015 roku i stosowałem przez 2 miesiące, straciłem wtedy około 4kg bez jakichś wielkich wyrzeczeń posiłkowych, ale za to sporo zacząłem jeździć na rowerze i chodzić na basen. Gdzieś w marcu odstawiłem i do dzisiaj trzymam swoją wagę, wiec chyba o efekt jojo nie musisz się bac jeśli rozsądnie do tego podejdziesz i nie zaczniesz nagle jeść wszystkiego. myslalem ze można kupic w aptece, ale chyba się nie da i trochę mnie to irytuje ze przez sklep online, ale na szczęście dość krótko czeka się na dostawę. Teraz kupuje kolejne i mam pytanie, wiecie czy alkohol wchodzi w grę podczas kuracji? Są wakace to trudno odmówić sobie piwka czy flaszki ze znajomymi? 😀

    Odpowiedz
  10. widziałem negatywne opinie w sieci, ale to byli ludzie, którzy chcieli kupic to jak najtaniej i pewnie trafiali na podróbki, a tych już trochę widziałem. To co jest sprzedawane u producenta uważam ze jest ok, a efekty czeka się długo, ale odchudzanie przebiega fajnie, bez skutków ubocznych, i nie trzeba robić wielkich wyżeczeń sobie.

    Odpowiedz
  11. Witajcie! Czytam niektóre rzeczy w internecie i mnie skręca – naprawdę niktórym się wydaje, że łykną tabletkę jedną albo dwie i nagle zgubią parę kilo! No niestety tak nie jest – choćby był to najcudowniejszy owoc/roślina, najlepsza kapsułka za milion złotych – cudów nie ma. To są SUPLEMENTY a znaczy to tyle, że wspierają nas w DZIAŁANIU. Czyli nic innego jak to, że rzeczywiście pomogą nam schudnąć i będą działać, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będziemy je dobrze stosować. Bez zdrowej codzienności ani rusz.

    Odpowiedz
  12. Pamiętajcie, że acai to nie tylko chudnięcie – ekstrakt ma dziesiątki innych dobrych właściwości np. super jako „eliksir młodości” 🙂

    Odpowiedz
  13. Ejj to kosztuje aż 170 zł za jedno opakowanie ?? ;/ chyba kogoś pogieło ;/

    Odpowiedz
  14. Niestety cena jednego opakowania jest dość wysoka, no ale co się dziwicie – sam główny składnik preparatu do tanich nie należy.

    Odpowiedz
  15. Ale widzieliście promo na stronie producenta??? Teraz tak naprawdę przy zamówieniu kuracji na trzy miesiące cena robi się znośna, bo wychodzi około 100 zł

    Odpowiedz
  16. Ja się trochę boję zamówić od razu na trzy miesiące, a co jak na mnie nie podziała???

    Odpowiedz
  17. Ja się umówiłam z dwiema koleżankami z pracy – zamówiłyśmy do potrójne opakowanie w promocji, a każda wzięła na próbę po jednym opakowaniu – wyszło o wiele taniej i jesteśmy zadowolone.

    Odpowiedz
  18. Jeszcze taniej wyjdzie przy 6 op. ale to trzeba mieć dużo odchudzających się koleżanek 😛

    Odpowiedz
  19. Czy jest tu może ktoś kto stosował już acai berry 900 bo mam wielką zagwozdkę czy sobie to kupować. Sprawdzałam już czy można kupić w aptece sobie ten suplement, ale niestety w żadnej nie znalazłam, a chciałam poradzić się aptekarza co to jest warte…Mam wiec kilka pytan co do tego. Pomijam już fakt ceny bo to sprawa indywidualna, ale kiedy efekty się pojawiają, czyli jak dużo trzeba kupić? Bo drugie czy ktoś spotkał się może z efektami ubocznymi? Aktualnie mam karmienie piersią, małe dziecko niedawno się narodziło i to rodzi moje kolejne obawy, ale z drugiej strony po swojej ciąży mam ogromne problemy ze zgubieniem zbędnych kilogramów, no za cholerę nie idzie. Jest tu może jakas mloda matka, które to pomogło i która może potwierdzić, ze te tabletki są naprawdę bardzo bezpieczne?

    Odpowiedz
  20. Ja próbuję się odchudzić i pomyślałem, żeby do ćwiczeń siłowni dołożyć jakiś fajny suplement odchudzający. Warto to kupic?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz