Bustural – testujemy krem stosowany na powiększanie biustu. Czy skuteczny? Wasze opinie

Kształtny i jędrny biust to marzenie wielu kobiet i obiekt pożądania mężczyzn. Niestety ogromna rzesza kobiet jest niezadowolona z wyglądu swojego biustu. Do niedawna jedyną możliwością poprawy wielkości i kształtu biustu była inwazyjna operacja plastyczna. Dziś kobietom dostarczane są znacznie bezpieczniejsze rozwiązania, takie jak Bustural – krem powiększający biust.

Co to jest?

Opakowanie suplementu Bustural

Bustural to preparat przeznaczony do stosowania zewnętrznego, którego składniki wykazują korzystny wpływ na wielkość i kształt biustu. Producent deklaruje starannie skomponowaną formułę kremu do biustu, która bazuje wyłącznie na naturalnych, roślinnych składnikach. Oddziałują one na skórę biustu, ujędrniając ją i wzmacniając, co czyni z niej naturalny „gorset” podtrzymujący biust.

Ponadto składniki kosmetyku powiększającego biust oddziałują bezpośrednio na tkankę gruczołu piersiowego, powodując wzrost jej objętości. Efektem końcowym stosowania jest pełny, kształtny i jędrny biust, który zyskuje nawet dwa rozmiary więcej!

Skuteczny krem powiększający biust stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych i bolesnych metod medycyny estetycznej, a także tabletek powiększających biust, które mogą wpływać na gospodarkę hormonalną organizmu.

Skład kremu

Starannie dobrane rośliny egzotyczne stanowią główny składnik suplementu

Formuła preparatu na biust opiera się na aktywnych wyciągach z egzotycznych roślin. Moc odżywcza, ujędrniająca oraz zwiększająca objętość biustu wynika z zawartości olejków roślinnych oraz opatentowanego kompleksu Volufiline. Producent precyzyjnie określa działanie olejków:

  • olejek pomarańczowy tłoczony na zimno, a zatem najbogatszy w substancje odżywcze,  zapewnia wzmocnienie tkanki łącznej na drodze stymulacji syntezy kolagenu; takie oddziaływanie na skórę powoduje wzrost jej gęstości i ujędrnienie
  • olejek z winogron dostarcza m. in. kwasu linolowego, który doskonale nawilża i odżywia skórę, wspomaga jej regenerację oraz działa antyoksydacyjnie, spowalniając procesy starzenia się skóry

Za skuteczność preparatu do biustu odpowiada także Volufiline – zawierający sarsasapogeninę, jedną z najskuteczniejszych substancji oddziałujących na miejscowy przyrost tkanki tłuszczowej, co bezpośredni przekłada się na wzrost objętości biustu. Tak kompleksowe działanie zapewnia zwiększenie rozmiaru biustu  z jednoczesnym zachowaniem jego atrakcyjnego kształtu, bez ryzyka utraty jędrności i nieestetycznego obwiśnięcia piersi.

Skuteczność preparatu na biust

Codzienna aplikacja kremu powiększającego biust bardzo szybko przynosi pierwsze zauważalne efekty. Według producenta już po dwóch tygodniach regularnego stosowania zauważalne jest ujędrnienie biustu, jego podniesienie, korzystna poprawa kształtu i wielkości.

Stosując Bustural możliwe jest powiększenie biustu nawet o dwa rozmiary, co – biorąc pod uwagę całkowitą nieinwazyjność metody i jej korzystną cenę – jest naprawdę imponującym wynikiem.

Naturalnie mały biust, piersi wiotczejące wraz z upływem czasu czy zmienione ciążą i laktacją – każdy z tych problemów można zniwelować stosując skuteczny kosmetyk modelujący biust. Już samo ujędrnienie skóry biustu diametralnie zmienia jego wygląd na korzyść, zaś dodatkowe jego powiększenie dopełnia efektu kuszącego dekoltu, dodając pewności siebie i pozwalając na nowo odkryć swoją kobiecość.

Dawkowanie

Interwencja chirurgiczna? To nie jest konieczne

Jak stosować preparat powiększający biust? Poza regularnym stosowaniem kremu, bardzo ważny jest odpowiedni sposób aplikacji, połączony z masażem piersi. Nałożenie kremu na każdą pierś powinno łączyć się z pięciominutowym masażem biustu.

Następnie zlecany jest dodatkowo masaż obu piersi jednocześnie. Dla najbardziej zadowalających efektów krem powinien być stosowany dwa razy dziennie, bez ograniczeń czasowych – po prostu stosuj go do momentu zadowalającego powiększenia piersi.

Takie postępowanie pozwoli doświadczyć niezwykłego działania preparatu Bustural, którego skuteczność – wedle informacji podanych przez producenta – potwierdzono badaniami klinicznymi w aż 14 krajach.

Cena Busturalu

Czy wiesz, ile kosztuje operacyjne powiększanie piersi? To koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych, nie wspominając o bólu i ewentualnych komplikacjach. A dostępne powszechnie drogeryjne kosmetyki do pielęgnacji biustu zazwyczaj nie wyróżniają się imponującą skutecznością.

W przeciwieństwie do nich Bustural to bardzo szybko zauważalny efekt, który wynika z oddziaływania na wiele czynników odpowiedzialnych za ostateczny kształt biustu.
Cena skutecznego preparatu powiększającego biust to wypadkowa badań klinicznych oraz pozyskiwania selektywnych składników, które bardzo skutecznie modyfikują kształt i rozmiar piersi.

Na stronie producenta można często zakupić preparat w bardzo atrakcyjnej cenie, obejmującej 50% rabat – tak korzystna oferta cenowa oraz gwarancja zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia to doskonały pretekst, aby zdecydować się na kupno kosmetyku.

Gdzie kupić?

Aby mieć pewność skuteczności zadziałania kosmetyku oraz bezpieczeństwa takiej pielęgnacji, należy zakupić krem do biustu wyłącznie na stronie producenta. Kosmetyk zakupiony z innych źródeł może całkowicie różnić się formułą pielęgnacyjną, a tym samym – skutecznością. Nie warto zatem inwestować w tańsze odpowiedniki o niewiadomym składzie i wątpliwej skuteczności.

Ponadto kosmetyki nieprzebadane dermatologicznie mogą generować szereg uczuleń i podrażnień. Jedynie oryginalny preparat zakupiony bezpośrednio u producenta gwarantującego jego nienaganną jakość zapewni pożądany efekt – kształtny, jędrny i pełny biust.

Click to rate this post!
[Total: 19 Average: 2.9]

Bustural - opinie z forum:

  1. Ja wcierałam w cyce olejek ujędrniający – niestety, na nic. Czy któraś ze świeżo upieczonych mam stosowała ten supl i może podzielić się opinią?

    Odpowiedz
  2. ile trzeba czekac na dostarczenie produktu???

    Odpowiedz

Dodaj komentarz