jakie tabletki na potencje w aptece polecacie

Wiecie co, mam takie jedno pytanie, szczególnie do tych osob co tez jak ja zmagają się z tym cholernym problemem potencji bo mnie już normalnie kurwica trafia z tego powodu…możecie mi cos polecić dobrego co można w aptece kupic? Nie oczekuje cudów, ale chociaż trochę pomocy medycznej by się jednak przydało…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

 1. szczerze ci powiem, ze jak dla mnie to nie masz co liczyc na cos dobrego, te gowna co w telewizji reklamują i se można w aptekach bez recepty kupować to jak dla mnie jedno wielkie dno i oszustwo…ja wiele rzeczy kupowałem, ale zawsze do dupy było. Zreszta do dupy chociaż to by jeszcze fajnie było 

  Odpowiedz
 2. To co ja kupuje to może nie w aptece, tylko bezpośrednio na stronie producenta, ale może zainteresuje cie coś co ię nazywa vigrax. Sam dość sceptycznie podchodzę do tych słodkich słów wypisywanych w necie i roznych takich środków, ale tutaj moja zona chyba uległa i wlasnie coś takiego sobie kupiła. Skoro miałem to brałem i kurde jest lepiej, szczególnie jak się przed stosunkiem wezmie to widać wyraźną poprawę.

  Odpowiedz
 3. no to prawda, mnie tez pomaga, pałka może idealnie nie lata po tym, ale jest dużo lepiej.

  Odpowiedz
 4. heh, normalnie chyba się skusze bo tez już jestem załamany, szkoda ze nie mam znow 20 lat…możecie mi jednak powiedzieć czy to jest niebezpieczne albo coś?? najbardziej chodzi mi o skład bo mam trochę leków na serce i sam nie wiem.

  Odpowiedz
 5. Ale masz kurde dylemat, bierze skład, dzwonisz do rodzinnego, umawiasz się i lecisz zapytać czy możesz to brać.

  Odpowiedz
 6. Generalnie na opakowaniu producent tam zapewnia, ze skład jest w pełni bezpieczny, nie ma zadnych problemów z innymi lekami. Ja biore na nadciśnienie i faktycznie jest wszystko ok, ale chyba pojscie na wszelki wypadek do lekarza nie jest takim głupim pomysłem.

  Odpowiedz
 7. rozumie, ze to się przed seksikiem tylko łyka, tak? 

  Odpowiedz
 8. to już Twoja sprawa, według tego co na ulotce to możesz też brać codziennie po prostu po jednej tabletce, ja tak robie i w zasadzie jest ok, choć do ideału to daleko.

  Odpowiedz
 9. No i wlasnie dlatego nie do końca jesteś zadowolony, tez tak stosowałem przez jakiś czas i jak kiedyś łyknąłem tabletke faktyczni przed stosunkiem, bo się tak zeszlo po prostu 😀 to okazało się, ze wtedy działanie jest dużo większe, takie przynajmniej odniosłem wrażenie.

  Odpowiedz
 10. niezły jest ten vigrax, niech no tylko trochę cene obniżą bo to trochę przesada to będzie naprawdę super.

  Odpowiedz
 11. Ja polecam maxigrę go. Jej przewaga nad innymi tego typu preparatami polega na tym, że zaczyna bardzo szybko działać, wiec nie trzeba rezygnować ze spontanicznego seksu. No i oczywiście erekcja jest 100%

  Odpowiedz

Dodaj komentarz