gdzie kupic tabletki na erekcje?

Poszukuje jakichś skutecznych tabletek na erekcje, w sensie chciałbym żeby ktoś polecil medykamnenty, które naprawę działają…wsciekly jestem bo już dużo pieniędzy wydalem na to co się popularnie teraz reklamuje, ale nic nie działa, no za cholerę…gdzie kupić takie tabletki co chociaż trochę pomagają, kto wie???

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

 1. sam jestem ciekawy bo tez od długiego czasu szukam czegos skutecznego, dolaczam się do prośby.

  Odpowiedz
 2. Kiedys w necie taki e fajne tabletki kupiłem co faktycznie działały tylko za cholerę nazwy sobie nie mogę przypomnieć…musialem je odstawić po miesiącu bo zachorowałem powanzie i brane leki wchodzą w interakcje z tym, to jakoś na v było cholera.

  Odpowiedz
 3. Może vigrax co? Osobiscie nie stosowałem, ale wiem ze coś takiego jest i to się chyba kupuje tylko na stronie producenta, ale może się myle.

  Odpowiedz
 4. No może być ze to właśnie ten medykament bo sam go stosuje i faktycznie jestem zadowolony. Ma tylko jedna wade, znaczy się pewnie nie dla każdego będzie to wada, ale dla mnie trochę zaporowa jest cena. Zawsze musze oszczedzac żeby mieć na kolejne opakowanie, ale przyznam, ze efekty są warte i stanowią oslode dla łez po wydatku. Kupuje się faktycznie u producenta, czyli na stronie vigrax.pl

  Odpowiedz
 5. a to nie można tego gdzieś w aptekach kupić?

  Odpowiedz
 6. Nie można niestety, sam kiedyś szukałem i wydalo mi się to podejrzane ze nie sprzedaje się w tego w aptekach. Kupiłem jednak w akcie takiej desperacji trochę no i nawet nawet, może nie robcie se wielkich nadziei bo na stroni producenta to piękne słowa napisane, ale az tak dobrze to według mnie nie jest, biorac jednak pod uwagę to co do tej pory stosowałem to nie ma porównania, to przyznam.

  Odpowiedz
 7. Ale to leczy czy pomaga na chwilę, ktoś wie jak jest z tymi tabletkami na erekcje?

  Odpowiedz
 8. nie jestem lekarzem, ale tyle co wiem to na erekcje chyba nie ma leku jako takiego…tak mi się wydaje, to w każdym bądź razie według ulotki trzeba brać na krótki przed planowanym seksikiem. Nie wiem jak u was, ale mnie się wydaje, ze dodatkowo po tym mogę trochę dluzej obrabiać swoją kobiete.

  Odpowiedz
 9. można brac codziennie i wtedy efekt jest bardziej stały, ale odstawisz to dość szybko koniec z dobrą erekcją, nie ma chyba leku co przywróci w pełni erekcję.

  Odpowiedz
 10. Potwierdzam, całkiem niezłe są te tabletki, teraz nie raz podjara przychodzi sama, wystarczy widok żony, nie musi się dodatkowo męczyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz