jakie efekty po flexin 500?

Załącznik: opakowanie Flexin 500
Załącznik: opakowanie Flexin 500

Ostatnio zupełnie przypadkowo trafiłem na reklamę flexin 500 i ze mam duże problemy ze swoimi stawami to się tym zainteresowałem bo do tej pory nic mi niestety nie pomagało…czy znajde tutaj ludzi, którzy korzystali z tego i mogą cos więcej o tym powiedzieć? Naprawdę działa?

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3.2]

Flexin 500 - opinie użytkowników:

  1. Czy ktoś się orientuje czy producent tego flexinu 500 robi od czasu do czasu jakies promocje? W sumie to chętnie sobie to kupie, ale jakos tak nie bardzo mam na to pieniądze i licze ze da się czasem taniej?

    Odpowiedz
  2. A może jest to w njakich sklepach internetowych gdzie będzie taniej bo szukałem po aptekach to nie ma. Zazwyczaj w sklepach z suplementami jest taniej niż u producentów, ale jakos nie mogę tego znaleźć kurcze.

    Odpowiedz
  3. Wiecie przypadkiem czy ten flexin 500 to się bierze permanentnie już żeby te stawy nie bolały czy po prostu jest jakaś kuracha i potem się to odstawi?

    Odpowiedz
    • Jezeli bierzesz przez 3 miesiace flexin 500 to bedziesz sie czul jak nowo narodzony.Moja zona nie mogla chodzic ,bolaly ja strasznie kolana a po tej kuracji czuje sie wysmienicie.Polecam.

      Odpowiedz
      • Po paru dniach ból rzeczywiscie jest mniejszy ale nie jestem pewna czy w składzie nie ma srodka przeciwbólowego(ukrytego).Producent nieznany.Nie wiem jak inni ale odkad biore stale boli mnie głowa

        Odpowiedz
  4. Walczyłem z tym okropnym bólem stawów naprawdę długo i nic nie pomagało, a kocham biegać i kurcze miałem z tym ogromne problemy. Kupiłem w sumie ten flexin 500 już w akcie takiej trochę desperacji. Cena trochę wysoka, ale zdecydowałem się i okazuje si,e ze tyo naprawdę działa. Ja jestem zadowolony, stawy jeszcze trochę bola, ale już dużo mniej w końcu mogę sobie normalne pobiegać. Dopiero miesiąc to stosuje, i mam nadzieje, ze będzie lepiej.

    Odpowiedz
  5. Godny polecenia, jest bez recepoty, a ja nienawidzę chodzić po lekarzach, a z działania jestem zadowolony

    Odpowiedz
  6. Jeedyny problem jest tak, ze na efekty się trochę za długo czeka, widocznie tak tro działa, może skład jest naturalny i dlatego trzeba nato trochę poczekać. Poza tym to jest ok i jestem zadowolony, nie spodziewałem się w sumie.

    Odpowiedz
  7. Zanim to kupiłem to się naczytałem opinii o tym produkcie bo zawsze tak dosyć sceptycznie byłem nastawiony do tych rzeczy, ale na szczęście okazuje się ze jest ok i nie ma co narzekac. Efekty powolnie przychodzą, ale jak już zacznie działać po kilku tygodniach to naprawdę jest ok.

    Odpowiedz
  8. Musze się przyznać ze jak to kupiłem w sklepie u produencta to pierw poszedłem z tym do lekarza zapytać o skład, co o nim myśli. Naczytałem się co ludzie piszą na forach i ogólnie komentarze byływ miare przychylne, ale zawsze trochę obawy jednak było bo nigy nie wiadomo czy to nie zrobi jakiejś krzywdy. Lekarz jednak powiedział, ze nie pownno być żle, skład jest naturalny, wiec zaczałem to stosować i naprawdę nie jest tak źle. Mysle ze godny polecenia.

    Odpowiedz
  9. Dla mnie najważniejsze było w sumie to, ze ten flexin 500 jest naturalny, wiec także bezpieczny. Ja to się boje tego co lekarze przepisują bo to nie wiadomo co to warte. Może efekty nie są takie jak się spodziewałem, ale jednak rezultaty są w miarę fajne i jestem zadowolony.

    Odpowiedz
  10. Kurde kupiłem to jakiś czas temu i wszedłem żeby was ostrzec ze to jest jakies oszustwo. Ja nie wiem co ten sprzedawca sprzedaje, w sensie ten niby producent, ale dla mnie to jakieś chińskie byle co, które robi więcej krzywdy niż dobrego. Pomijam już fakt, ze cena jak dla mnie to jest normalnie zabójcza, ale już dobra, zdecydowałem się i postanowiłem sobie to kupic, no i się zaczęło. Dostałem po tym jakiejś wysypki, a do tego pół dnia spędzałem na kiblu. Mało tego to po prostu nie działa, stawy jak nawalały tak nawalają, jestem przerażomny ze tak można oszukiwać.

    Odpowiedz
  11. Też się bałem, ze to jakaś ściema bo taka sobie tam strona producenta, czegoś o czym nie słyszałem wcześniej, a te opinie co są w necie to trochę tak sztucznie wyglądają, ale jednak w końcu się zdecydwałem i jestem zadowolony z efektów. Fajnie bo w końcu mogę iść na rower. Może nie niweluje bolu do zera, ale wole to niż brac tablketki na bol bo uzależniają.

    Odpowiedz
  12. Jak zobaczyłem reklamę to nie wiedziałem co to w ogóle jest czy jakieś tabletki, czy coś do picia czy nie wiem co jeszcze. Poczytałem jednak komentarze i kupiłem. Nie wiem jak działa ten produkt, ale w moim przypadku rezultaty mnie zadowoliły i mogę polecić.

    Odpowiedz
  13. Ogólnie byłoby naprawdę super gdyby nie ta cena. Nie da się tego trochę taniej kupic? Nie chodzi mi żeby było najtaniej jak się da bo boje się podróbek, ale może wiecie gdzie to można kupic żeby trochę zaoszczedzic? Na razie jedno opakowanie kupiłem u producen ta i biore, a efekty są tylko, ze jak tak dalje pojdzie to braknie mi pieniędzy. Renta trochę niska u mnie…

    Odpowiedz
  14. Dla mnie najważniejsze było to ze jest bezpieczny i pomaga. Dobrze ze nie jest na receptę bo nie chce mi się chodzić po lekarzach. Ogólnie jest OK

    Odpowiedz
  15. Troche dziwne ze nie ma tego w aptekach, ale w sumie trudno, ważne ze działa i efekty w moim przypadku są zadowalające. Zdaje sobie jednak sprawę, ze każdy może mieć inne problemy ze stawami. U mnie bole spowodowanbe są częstym uprawianiem sportu, ale po tym jest dużo lepiej.

    Odpowiedz
  16. U mnie kurcze szybko pojawiły się jakieś skutki uboczne i trochę się wystarszułem.., poszedłem z tym do lekarza to mi powiedział, ze skład dla niego jest naturalny i bezpieczny i mówił ze widocznie cośźle trawie lub jakieś uczulenie. Dał mi jakieś tabletki dodatkowe, nie wiem jakj to działa, ale jednak po tym mogę brać ten flexin 500 i faktycznie jestem zadowolony z tych efektów.

    Odpowiedz
  17. Produkt jest ok, jak ktoś mi tylko może powiedzieć gdzie go kupić trochę taniej to w ogóle będę wdzięczny.

    Odpowiedz
    • jesli chcesz zamowic i potem „rezygnujesz” i opuszczasz strone to proponuja zakup 1 op za 49 zl 🙂 czyli troche taniej

      Odpowiedz
  18. Całkem niezły jest ten suplement, wreszcie mogę normalnie się poruszać kurcze.

    Odpowiedz
  19. Mnie już szlag normalnie trafial ze nie oge podlubac przy samochodzie czy pomajsterkować w domu bo przecież każde kucanie to normalnie męka…zastanawiałem się czy warto kupować ten suplemnt bo jak dla mnie to strasznie drogi jest, ale okazuje się, ze jednak warto. Jestem generalnie zadowolony.

    Odpowiedz
  20. Powiem tak, spodziewałem się, ze efekty działania będą trochę mocniejsze, ale z drugiej strony źle nie jest. W sumie jestem zadowolony, może trochę duże te tabletki, ale jakoś tam można się w sumie przyzwyczaić do tego.

    Odpowiedz
  21. Ściema, to nie działa, nic się nie zmieniło, nie chcą mi oddać kasy i jestem zażenowany tym wszystkim. Żerują na naszej bezradności chyba…

    Odpowiedz
  22. Z tymi suplementami to różnie bywa, ale okazuje się, ze ten jest w miare skuteczny. Nie jest może az tak dobrze jak pisze producent, ale jednak wyraźnie lepiej się czuje po tym.

    Odpowiedz
  23. MNnie się szczególnie spodobało w tym produkcie to, ze chyba on naprawdę ma jakieś właściwości regenracyjne. Brałem to 4 miesiące i w końcu odstawiłem bo ile można. Od dwóch nie łykam tego, a jednak jest ok ze stawami. Musze isc w końcu na prześwietlenie, ciekawe co lekarz powie na to.

    Odpowiedz
  24. Ktoś wie ile to w ogóle kosztuje bo już dluzszy czas sobie o tym czytam, ale nie wiem czy warto to kupować? Jak tojest jakieś oszustwo to się boej, ze strace dużo pieniędzy. Kto mi powie gdzie to można kupić?

    Odpowiedz
  25. Troche mnie przerazało to, ze nie można tego kupić w aptece, ale w końcu się zdecydowałem i generalnie efekty działania są ok. Troszke mam skutki uboczne takie, ze czasem mi niedobrze po tych tabletkach, ale lekarz mi coś zapisał dodatkowo i faktycznie się poprawiło. Wydaje mi się, ze wart w to zainwestować.

    Odpowiedz
  26. Dziś odebrałem 3-opakowania na razie zjadłem 1-ną ampułkę a co będzie dalej cholera wie ???????/

    Odpowiedz
  27. Mnie po nim boli głowa.Na opakowaniu nie ma producenta.Czy to mozliwe zeby po paru dniach ból sie zmniejszył(moze w składzie jest ukryty jakis środek przeciwbólowy)?

    Odpowiedz
  28. Czy można go zażywać przy nadciśnieniu , problemach z błędnikiem i problemach gastrycznych?

    Odpowiedz
  29. No właśnie tez mnie to ciekawi…

    Odpowiedz
  30. Ile trzeba stosować flexin, żeby były efekty?

    Odpowiedz
  31. Teoretycznie kuracja trwa miesiąc, ja biorę już te tabletki dwa tygodnie i faktycznie trochę lepiej jest, jednak nie zamierzem po miesiącu odstawić, bo boję się, że bedize nawrót…

    Odpowiedz
  32. Można tak? Żeby brak ten lek np. przez pół roku bez przerwy? Nie bęidze żadnych skutkuw ubocznych?

    Odpowiedz
  33. Nie, to naturalne składniki, więc wydaje mi isę, że jak ktoś to bierze bez rzerwy to po prostu robi sobie taką profiaktykę, to tak jak z zażywaniemwitamin, bierzesz, żeby lepiej się czuć i tyle. Ale myślę, że czasem warto zrobić przerwę, żeby też organizm się oczyścił nawet z tych naturalnych składników.

    Odpowiedz
  34. Jaka jest dawka tego preparatu i ile tabletek dziennie się bierze, żeby pomogło?

    Odpowiedz
  35. W opakowaniu masz 90 tabletek, optymalnie powinno się brać 3 tabletlki dizennie, czyli starczy na miesiąc. Ale myślę, że jak ktoś bierze profilaktycznie to wystarczy jedna albo dwie tabletki dziennie, ale nie jestem pewna…

    Odpowiedz
  36. Produkt jeśli się go stosuje co dzień przynajmniej 3 miesiące naprawdę łagodzi bóle reumatyczne ale bez przesady nie do końca przestają boleć stawy polecam ten produkt do łagodzenia bólów reumatyczbych

    Odpowiedz
  37. Ja jestem bardzo zadowolona noga przestala bolec po miesiecznej kuracji.polecam.

    Odpowiedz
  38. Kupiłem. Biorę. Chciałbym powiedzieć że jest super ale nie ma nic. Portfel lżejszy. Jeszcze trochę pobiorę bo może 1.5 m-ca za krótko. Oby nie okazało się że więcej jest skutków ubocznych…….!!!

    Odpowiedz
  39. Dostałem przesyłkę jest ok 3 opakowania po kapsułek 90 może będzie dobrze:-) zobaczymy po 3 miesiącach

    Odpowiedz

Dodaj komentarz